Novinky

NOVINKY

Následující turnaj

TURNAJ TALENTOVANÉ
MLÁDEŽE V LEDNÍM HOKEJI

Novinky

Jaromír Jágr zve na závěrečné kolo Sev.en Hockey Cupu na Kladně

Usedne na trůn Litvínov nebo Zlín? Taková otázka se vznáší nad posledním kolem mládežnického turnaje Sev.en Hockey Cup, které se uskuteční v neděli 1. března 2020 od 9:45 na ČEZ stadionu Kladno. Soutěž pořádá skupina Sev.en Energy pro čtyři mládežnické týmy ze všech regionů, v nichž má své energetické provozy. Po třech kolech vede HC Litvínov tabulku průběžného pořadí o tři body před PSG Berani Zlín. Zbývající dva týmy Rytíři Kladno a HC Dynamo Pardubice změří síly v boji o třetí místo.
více...

Druhé kolo v Pardubicích dalo turnaji zápletku

Zatímco úvodní kolo Sev.en Hockey Cupu opanovali na domácím ledě mladí hokejisté HC Litvínov, druhé kolo v Pardubicích přineslo v atmosféře sametového výročí 17. listopadu pořádně zamotanou zápletku. Nejvíce bodů za dvě výhry a jednu porážku v prodloužení nasbírali PSG Berani Zlín, tentokrát však žádný z týmů neodešel s prázdnou a potvrdilo se, že v prestižním turnaji čtyř mládežnických týmů do 14 let může každý porazit každého.
více...

Pardubice oslaví 30 let svobody mládežnickým hokejem

V neděli 17. listopadu 2019 se uskuteční v pardubické enteria areně druhé kolo hokejového turnaje pro mládež Sev.en Hockey Cup. První zápas se hraje od 8:45. Průběžné pořadí vede po úvodním kole HC Litvínov, který v turnaji ještě neztratil ani bod. Soutěž pořádá skupina Sev.en Energy pro čtyři mládežnické týmy ze všech regionů, v nichž má své energetické provozy: HC Litvínov, HC Dynamo Pardubice, HC Rytíři Kladno a PSG Berani Zlín.
více...

Sev.en Hockey Cup odstartoval severočeský uragán

Tři výhry a skóre 19:6. Tak suverénně vstoupili v neděli 27. října 2019 do nové soutěže Sev.en Hockey Cup mladí hokejisté HC Litvínov, a po úvodním domácím turnaji jasně vedou tabulku průběžného pořadí. Diváky na Zimním stadionu Ivana Hlinky bavil pohledný hokej plný gólů. V 6 zápasech jich padlo 45, tedy 7,5 na zápas! Soutěž pořádá skupina Sev.en Energy pro čtyči mládežnické týmy ze všech regionů, v nichž má své energetické provozy.
více...

Martin Ručinský zahájí nový hokejový turnaj pro mládež Sev.en Hockey Cup

Když zjistíš, že v tom máš hokej, uspořádej turnaj! Takové heslo stálo u zrození Sev.en Hockey Cupu, nové soutěže pro mládežnické oddíly hokejových klubů z regionů, kde působí energetická společnost Sev.en Energy: HC Litvínov, HC Dynamo Pardubice, PSG Berani Zlín a HC Rytíři Kladno. Turnaj představili na tiskové konferenci na Zimním stadionu Ivana Hlinky v Litvínově zástupci všech zúčastněných klubů. Patronem akce je hokejová legenda a olympijský vítěz z Nagana Martin Ručinský.
více...

Generální partner

Seven

Mediální partneři

Partneři