Novinky

NOVINKY

Následující turnaj

TURNAJ TALENTOVANÉ
MLÁDEŽE V LEDNÍM HOKEJI

Novinky

Sev.en Hockey Cup vracel dětem znovu chuť ke sportování. Pohár mají Pardubice

Uhelné lomy u Litvínova, elektrárna u Pardubic, teplárny v Kladně a ve Zlíně. Aktivity energetické skupiny Sev.en spojují tato česká města stejně jako to, že jde o města hokeje. I proto se v nich odehrály postupně čtyři hokejové turnaje pro mládež. Pohár nese název Sev.en Hockey Cup a jeho poslední dění se odehrálo v sobotu na ledě chomutovské Rocknet Arény. Ta byla náhradou za opravovaný kladenský zimní stadion. Smyslem celé soutěže je především vrátit dětem po opakovaných plošných zákazech chuť a energii ke sportu.
více...

Sev.en Hockey Cup pokračuje dalším kolem v Pardubicích

V ENTERIA ARENA Pardubice pokračuje 29. ledna Sev.en Hockey Cup, soutěž pro mládežnické oddíly hokejových klubů z regionů, kde působí skupina Sev.en: konkrétně HC Litvínov, HC Dynamo Pardubice, PSG Berani Zlín a HC Rytíři Kladno. Smyslem celé soutěže je především vrátit dětem po opakovaných plošných zákazech chuť a energii ke sportu.
více...

Pardubičtí mládežníci ovládli domácí Sev.en Hockey Cup

Sobotní Sev.en Hockey Cup pořádaný v enteria areně si podmanili pardubičtí mladíci. Hráči ročníků 2012 a 2013 v soubojích s Kladnem, Zlínem a Litvínovem nenašli přemožitele a slavili zisk zlatých medailí. Mladé naděje ročníku 2012 navíc obhájili prvenství z prvního turnaje.
více...

Druhé kolo v Pardubicích dalo turnaji zápletku

Zatímco úvodní kolo Sev.en Hockey Cupu opanovali na domácím ledě mladí hokejisté HC Litvínov, druhé kolo v Pardubicích přineslo v atmosféře sametového výročí 17. listopadu pořádně zamotanou zápletku. Nejvíce bodů za dvě výhry a jednu porážku v prodloužení nasbírali PSG Berani Zlín, tentokrát však žádný z týmů neodešel s prázdnou a potvrdilo se, že v prestižním turnaji čtyř mládežnických týmů do 14 let může každý porazit každého.
více...

Jaromír Jágr zve na závěrečné kolo Sev.en Hockey Cupu na Kladně

Usedne na trůn Litvínov nebo Zlín? Taková otázka se vznáší nad posledním kolem mládežnického turnaje Sev.en Hockey Cup, které se uskuteční v neděli 1. března 2020 od 9:45 na ČEZ stadionu Kladno. Soutěž pořádá skupina Sev.en pro čtyři mládežnické týmy ze všech regionů, v nichž má své energetické provozy. Po třech kolech vede HC Litvínov tabulku průběžného pořadí o tři body před PSG Berani Zlín. Zbývající dva týmy Rytíři Kladno a HC Dynamo Pardubice změří síly v boji o třetí místo.
více...

Energii do sportu vrací dětem Sev.en Hockey Cup

Myšlenka podpořit sportující děti a natrvalo jim vštípit lásku k pohybu a sportu stála u zrodu Sev.en Hockey Cupu, soutěže pro mládežnické oddíly hokejových klubů z regionů, kde působí skupina Sev.en: konkrétně HC Litvínov, HC Dynamo Pardubice, PSG Berani Zlín a HC Rytíři Kladno. Letošní ročník od prvního v roce 2019 dělí sezóna, kterou poznamenala celosvětová pandemie covid-19. Děti se po opakovaných plošných zákazech sportování a kolektivních her vrací ke sportu pomaleji. Chuť a energii jim chce skupina Sev.en nalít právě prostřednictvím soutěže, ve které se utkají týmy těch nejmladších sportovců ze čtyř hokejových klubů.
více...

Pardubice oslaví 30 let svobody mládežnickým hokejem

V neděli 17. listopadu 2019 se uskuteční v pardubické enteria areně druhé kolo hokejového turnaje pro mládež Sev.en Hockey Cup. První zápas se hraje od 8:45. Průběžné pořadí vede po úvodním kole HC Litvínov, který v turnaji ještě neztratil ani bod. Soutěž pořádá skupina Sev.en pro čtyři mládežnické týmy ze všech regionů, v nichž má své energetické provozy: HC Litvínov, HC Dynamo Pardubice, HC Rytíři Kladno a PSG Berani Zlín.
více...

Sev.en Hockey Cup odstartoval severočeský uragán

Tři výhry a skóre 19:6. Tak suverénně vstoupili v neděli 27. října 2019 do nové soutěže Sev.en Hockey Cup mladí hokejisté HC Litvínov, a po úvodním domácím turnaji jasně vedou tabulku průběžného pořadí. Diváky na Zimním stadionu Ivana Hlinky bavil pohledný hokej plný gólů. V 6 zápasech jich padlo 45, tedy 7,5 na zápas! Soutěž pořádá skupina Sev.en pro čtyči mládežnické týmy ze všech regionů, v nichž má své energetické provozy.
více...

Martin Ručinský zahájí nový hokejový turnaj pro mládež Sev.en Hockey Cup

Když zjistíš, že v tom máš hokej, uspořádej turnaj! Takové heslo stálo u zrození Sev.en Hockey Cupu, nové soutěže pro mládežnické oddíly hokejových klubů z regionů, kde působí energetická skupina Sev.en: HC Litvínov, HC Dynamo Pardubice, PSG Berani Zlín a HC Rytíři Kladno. Turnaj představili na tiskové konferenci na Zimním stadionu Ivana Hlinky v Litvínově zástupci všech zúčastněných klubů. Patronem akce je hokejová legenda a olympijský vítěz z Nagana Martin Ručinský.
více...

Generální partner

Seven

Partneři