Pravidla

NOVINKY

Následující turnaj

TURNAJ TALENTOVANÉ
MLÁDEŽE V LEDNÍM HOKEJI

Model turnaje

Budou se hrát čtyři turnaje v určeném termínu a výsledky turnaje se budou sčítat. Celkové pořadí se bude vyhlašovat po závěrečném turnaji na Kladně. Individuální ceny(nejlepší brankář,útočník,obránce) v každém turnaji si vyhlašuje samostatně, každý pořádající klub.

Hrací systém

Hraje se podle platných pravidel a směrnic ČSLH a tohoto rozpisu. Utkání se hrají 2x20 minut čistého času, přitom každých dvacet minut je počítáno jako samostatný zápas. Úprava ledové plochy bude vždy před zápasem.

Věková hranice

Hráči narozeni v roce 2011 a mladší (je povoleno doplnit tým talentovanými hráči z regionu).

Konečné pořadí:

  1. vyšší počet získaných bodů
  2. vzájemné utkání
  3. rozdíl branek
  4. los

Rozhodčí

Delegaci rozhodčích zajistí pořadatel.

Námitky

Veškeré námitky k utkání je nutné podat písemně, nejpozději 10 minut po skončení utkání k vedení turnaje a přiložit vklad 2000 Kč. V případě, že org. výbor uzná protest za oprávněný – vklad se vrátí.

Soupisky

Každé mužstvo zašle soupisku týmu na email. Nejpozději den před turnajem do 17:00.

Povinnosti klubu

Vedoucí jednotlivých družstev jsou povinni dodržovat zásady sportovní morálky a slušného chování svých družstev, zodpovídají za pořádek a předání kabin včetně dodržování časového rozvrhu.

Závěr

Každý pořádající klub zajistí propagaci turnaje na vlastní náklady (spolupráce s medii,školy,město a kraj). Případné změny je nutné ohlásit všem účastníkům a sponzorům minimálně 2 týdny před daným kolem.